بررسی کامل یک سیستم عامل توزیع شده

پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر باعنوان مشخصات فایل تعداد صفحات150حجم17/624 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل پروژه ی حاضر یک تحقیق کامل در زمینه سیستم عامل های توزیع شده میباشد.این پروژه موفق محصول ترجمه و مطالعه ی شخصی یکی از مهمترین منابع حاضر|47051220|dui
مشخصات فایل مورد نظر در مورد بررسی کامل یک سیستم عامل توزیع شده آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر باعنوان


مشخصات فایل
تعداد صفحات150حجم17/624 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

پروژه ی حاضر یک تحقیق کامل در زمینه سیستم عامل های توزیع شده میباشد.این پروژه موفق محصول ترجمه و مطالعه ی شخصی یکی از مهمترین منابع حاضر برای این موضوع با عنوان 2006-Book-distributed systems principles and paradigms 2nd edition و شمار زیادی از منابع مختلف اینترنتی و دانشگاهی موجود میباشد.

این پروژه در 9بخش تنظیم شده است که شما دوستان میتوانید فهرست مطالب آن را در ذیل مطالعه بفرمایید:

فهرست مطالب

بخش اول:مقدمه و تعریف

§ مقدمه

§ اصول سیستم های توزیع شده

§ سیر تكامل سیستم های عامل توزیع شده

§ مدل های سیستم های محاسبات توزیع شده

§ مدل مینی كامپیوتر

§ مدل ایستگاه كاری

§ مدل ایستگاه كاری – سرویس دهنده

§ مدل اشتراك پردازنده با ائتلاف پردازنده

§ مدل تركیبی

§ یك سیستم عامل توزیع شده چگونه است

بخش دوم:معماری ها

§ سبك های معماری سیستم توزیع شده

§ انواع معماری (سازمان) سیستم توزیع شده

§ معماری در مقایسه با میان افزار

§ خلاصه

بخش سوم:فرآیندها

§ فرآیند چیست؟

§ نخها

§ سرویس گیرنده ها

§ سرویس دهنده ها

§ مجازی سازی

§ مهاجرت کد

§ خلاصه

بخش چهارم:ارتباطات

§ مبانی

§ انواع پروتکل ها

§ انواع ارتباطات

§ فراخوانی رویه از راه دور (RPC)

§ ارتباط گذرای پیام گرا

§ خلاصه

بخش پنجم:نامگذاری

§ نامها، شناسه ها و آدرسها

§ نام گذاری مسطح

§ نام گذاری ساخت یافته

§ نام گذاری مبتنی بر صفت

§ خلاصه

بخش ششم:همگام سازی

§ همگام سازی

§ همگام سازی ساعت

§ ساعتهای منطقی

§ انحصار متقابل

§ الگوریتم انتخاب

§ خلاصه

بخش هفتم:سازگاری و تکثیر

§ مقدمه

§ مدلهای سازگاری مبتنی بر داده

§ مدلهای سازگاری مبتنی بر سرویس گیرنده

§ خلاصه

بخش هشتم: تحمل خطا و امنیت

§ تحمل خطا

§ امنیت

بخش نهم:سیستم های توزیع شده هدف محور

برای اینکه یک آشنایی مقدماتی در مورد این منبع داشته باشید پیشنهاد میکنم مطلب زیر رامطالعه بفرمایید:

سیستم های توزیع شده شامل کامپیوترهای مستقلی است که با یکدیگر کار می کنند برای اینکه یک سیستم منسجم یکپارچه را ارائه دهند . یکی از مزیت های مهم این است که با استفاده از آنها یکپارچه کردن برنامه های مختلف در حال اجرا روی کامپیوترهای مختلف را به صورت یک سیستم واحد آسان تر می سازد . مزیت دیگر این است که این سیستم ها اگر به صورت مناسب طراحی شوند ، به خوبی با اندازه ی شبکه تحت پوشش متناسب می شوند . این مزایا اغلب در معرض هزینه ی نرم افزار پیچیده تر ، تنزل اجرا ، و همچنین امنیت ضعیف تر قرار می گیرند . با این وجود ، علاقه ی جهانی قابل توجهی برای ایجاد و نصب سیستم های توزیع شده وجود دارد . سیستم های توزیع شده اغلب کمک به پنهان سازی بسیاری از پیچیدگی های مربوط به توزیع پردازش ها ، داده ها ، و کنترل می کنند . اگرچه ، این شفافیت توزیع ، نه فقط در قیمت نمودار می شود ، بلکه در موارد خاص هرگز به طور کامل قابل دستیابی نیستند . این واقعیت که لازم است تعادلاتی ایجاد شود بین دستیابی اشکال مختلف شفافیت توزیع ، برای طراحی سیستم های توزیع شده ذاتی می باشد و می تواند به راحتی درک آنها را پیچیده کند .

امور ، پیچیده تر می شوند با این حقیقت که بسیاری از توسعه دهندگان در آغاز فرضیاتی در مورد شبکه زیر بنا ارائه می دهند که اساسا اشتباه می باشند . سپس زمانیکه فرضیات کاهش می یابند ، ممکن است مشکل باشد که رفتار ناخواسته را پنهان کنند . یک مثال کلی فرض این مورد هست که تاخیر شبکه قابل توجه نمی باشد . پس از آن ، هنگامی که یک سیستم موجود ، به یک شبکه گسترده منتقل می شود ، پنهان کردن تاخیرات ممکن است عمیقا طراحی اصلی سیستم را تحت تاثیر قرار دهد . مشکلات دیگر شامل این فرض می شود که این شبکه ، قابل اعتماد ، پایدار ، امن و همگن می باشد . انواع دیگر سیستم های توزیع شده وجود دارند که می توان آنها را به صورت جهت دار شده به سمت محاسبات حمایتی ، پردازش اطلاعات ، و حضور غالب ، طبقه بندی کرد . سیستم های محاسباتی توزیع شده ، معمولا برای کاربردهایی با اجرای پیشرفته بکار گرفته می شوند که اغلب از حوزه ی محاسبه موازی منشا می گیرند . طبقه بزرگی از سیستم های توزیع شده را می توان در محیط های اداری سنتی یافت ، جاییکه در آن می توانیم متوجه شویم پایگاه های داده نقش مهمی را ایفا می کنند . اساسا ، سیستم های پردازش تراکنشی ، در این محیط ها بکار گرفته می شوند . در نهایت ، یک طبقه در حال ظهور از سیستم های توزیع شده جایی است که مولفه ها کوچک هستند و سیستم از مدل موقت تشکیل شده ، اما اکثر آنها دیگر از طریق یک مدیر سیستم اداره نمی شوند . این طبقه آخر معمولا توسط محیط های محاسباتی فراگیر ارائه می شود .

به امید اینکه کمال استفاده را ازفایل حاضر ببرید..


"